2022. július 8-9-10.

Parkszínpad és gyermek játszóház

A szabadtéri színpadon régizenei koncertek, középkori táncbemutatók, komédiások előadásai és gyermek bábszínház várja a közönséget a pénteki és szombati napokon 10:00 és 19:00, vasárnap 10:00 és 17:00 óra között. A középkori gyermek játszóház (ügyességi játékok, íjászat, csatacsillag hajítás) a pénteki és szombati napon 10:00 és 18:00, vasárnap 10:00 és 17:00 óra között tart nyitva.

cím: 2025 Visegrád, Fő utca 45.

       


Ja, és még valami..

Ne lepődjetek meg azon, ha az alábbi fotón látható úriembereket látjátok a Parkszínpad környékén és az utcán ólálkodni! Inkább álljatok meg és nevessetek egy jót a Várkommandó, azaz Csani és Janó fergeteges produkcióin!



Programok a helyszínen

10:00 - 18:00 Középkori Gyermekjátszóház
10:00 - 10:30 Szelindek régizene együttes
11:00 - 11:45 Maszk Bábszínház: Arany János - Pázmán lovag; A bajusz
12:15 - 12:45 Balog Péter kobozművész
14:00 - 14:45 Maszk Bábszínház: Nyakigláb, Csupaháj meg Málészáj (magyar népmese)
15:00 - 15:30 Hollóének Hungarica
16:00 - 16:30 "Pulcinella éneke" - vásári bábjáték Nizsai Dániel előadásában
17:00 - 17:30 Aranyalma Páros
10:00 - 10:30 Aranyalma Páros (Herkules-kút)
10:00 - 18:00 Középkori Gyermekjátszóház
11:00 - 11:30 Hollóének Hungarica
12:00 - 12:45 Maszk Bábszínház: Mátyás király bolondos bolondja
13:00 - 13:30 Balog Péter kobozművész
13:30 - 14:00 Kard és Kereszt Johannita Testvériség bemutatója
14:00 - 14:30 Szelindek régizene együttes
15:00 - 15:45 Maszk Bábszínház: A furfangos csudadoktorok
16:00 - 16:30 Susato régizene együttes
16:30 - 17:00 Börzsönyi Nehézgyalogság bemutatója
17:00 - 17:30 Remdih (cseh zenészek)
17:30 - 18:00 Aranyalma Páros
10:00 - 10:30 Aranyalma Páros
10:00 - 17:00 Középkori Gyermekjátszóház
10:30 - 11:00 "Pulcinella éneke" - vásári bábjáték Nizsai Dániel előadásában
11:00 - 11:30 Remdih (cseh zenészek)
11:30 - 12:00 Szelindek régizene együttes
12:00 - 12:30 Lusatia Consort (cseh gyerekzenekar)
12:30 - 13:00 Hollóének Hungarica
13:30 - 14:00 Szelindek régizene együttes
15:00 - 15:30 Susato régizene együttes
15:30 - 16:00 Hollóének Hungarica
16:00 - 16:30 Kard és Kereszt Johannita Testvériség bemutatója
16:30 - 17:00 Aranyalma Páros