2019. július 12-13-14.

Parkszínpad és gyermek játszóház

A szabadtéri színpadon régizenei koncertek, középkori táncbemutatók, komédiások előadásai és gyermek bábszínház várja a közönséget a pénteki és szombati napokon 10:00 és 19:00, vasárnap 10:00 és 17:00 óra között. A középkori gyermek játszóház (ügyességi játékok, íjászat, csatacsillag hajítás) a pénteki és szombati napon 10:00 és 18:00, vasárnap 10:00 és 17:00 óra között tart nyitva.

cím: 2025 Visegrád, Fő utca 45.

       


Ja, és még valami..

Ne lepődjetek meg azon, ha az alábbi fotón látható úriembereket látjátok a Parkszínpad környékén és az utcán ólálkodni! Inkább álljatok meg és nevessetek egy jót a Várkommandó, azaz Csani és Janó fergeteges produkcióin!



Programok a helyszínen

10:00 - 10:30 Agyagbanda
10:00 - 18:00 Középkori Gyermekjátszóház
11:00 - 12:00 Maszk Bábszínház: Arany János - Pázmán lovag; A bajusz
12:15 - 12:45 Balog Péter kobozművész
13:00 - 13:30 Aranyalma Páros
14:00 - 14:45 Maszk Bábszínház: Nyakigláb, Csupaháj meg Málészáj (magyar népmese)
15:00 - 15:30 Hollóének Hungarica
16:00 - 16:30 "Pulcinella éneke" - vásári bábjáték Nizsai Dániel előadásában
17:00 - 17:30 Aranyalma Páros
17:30 - 18:00 Zespół Muzyki Dawnej "Huskarl" (lengyel zenészek)
18:00 - 18:30 Agyagbanda
19:00 - 19:30 Bakchus (cseh zenészek)
10:00 - 10:30 Aranyalma Páros
10:00 - 18:00 Középkori Gyermekjátszóház
11:00 - 11:30 Hollóének Hungarica
11:30 - 12:00 Koncert Rónai Lajos emlékére Pék Dudás Zsuzsi vezetésével
12:30 - 13:00 Zespół Muzyki Dawnej "Huskarl" (lengyel zenészek)
13:00 - 13:30 "Pulcinella éneke" - vásári bábjáték Nizsai Dániel előadásában
14:00 - 14:30 Agyagbanda
14:30 - 15:00 Aranyalma Páros
15:00 - 15:30 Bakchus (cseh zenészek)
15:30 - 16:00 Balog Péter kobozművész
16:00 - 16:30 Zespół Muzyki Dawnej "Huskarl" (lengyel zenészek)
16:30 - 17:00 Hollóének Hungarica
18:30 - 19:00 Agyagbanda
10:00 - 10:30 Aranyalma Páros
10:00 - 17:00 Középkori Gyermekjátszóház
11:00 - 11:45 Maszk Bábszínház: Mátyás király bolondos bolondja
12:00 - 12:30 Bakchus (cseh zenészek)
13:00 - 13:30 Hollóének Hungarica
14:00 - 14:30 Zespół Muzyki Dawnej "Huskarl" (lengyel zenészek)
14:30 - 15:00 Agyagbanda
15:30 - 16:15 Maszk Bábszínház: A furfangos csudadoktorok

(Az előadás a Rákóczi emlékév keretében, a Magyar Művészeti Akadémia támogatásával valósul meg.)

16:30 - 17:00 Balog Péter kobozművész