2019. július 12-13-14.

Lovagi torna pálya

2019. július 12. péntek

Kázmér lengyel király lovagi tornája

Solymászbemutató

Vermes törzs lovasíjász bemutató

Szent György Lovagrend – apródok

Haramza Márk lovasbemutatója

Olasz zászlósok

Tarnowi lengyel lovagok

Primavera táncegyüttes

Dobos Párbaj: Riedenburg – Lanciano - Visegrád

Lovas párviadal

Csata

I. Károly magyar király lovagi tornája

Kassai Lajos lovasíjász

Solymászbemutató

Fekete Sólymok íjászcsapata

Sereghy törzs – Rozgonyi csata

Primavera

Szent György Lovagrend – apródok

Olasz zászlósok

Gyalogos lovagi torna

Kopjatörés 

Csata

János cseh király lovagi tornája

Solymászbemutató

Primavera

Vermes törzs

Fekete Sólymok

Szent Longinus, Zenta

URSUS - Szlovákia

Haramza Klára

Memento Mori

Csata

2019. július 13. szombat

Kázmér lengyel király lovagi tornája

Solymászbemutató

Vermes törzs lovasíjász bemutató

Szent György Lovagrend – apródok

Haramza Márk lovasbemutatója

Olasz zászlósok

Tarnowi lengyel lovagok

Primavera táncegyüttes

Dobos Párbaj: Riedenburg – Lanciano - Visegrád

Lovas párviadal

Csata

I. Károly magyar király lovagi tornája

Kassai Lajos lovasíjász

Solymászbemutató

Fekete Sólymok íjászcsapata

Sereghy törzs – Rozgonyi csata

Primavera

Szent György Lovagrend – apródok

Olasz zászlósok

Gyalogos lovagi torna

Kopjatörés 

Csata

János cseh király lovagi tornája

Solymászbemutató

Primavera

Vermes törzs

Fekete Sólymok

Szent Longinus, Zenta

URSUS - Szlovákia

Haramza Klára

Memento Mori

Csata

2019. július 14. vasárnap

Kázmér lengyel király lovagi tornája

Solymászbemutató

Vermes törzs lovasíjász bemutató

Szent György Lovagrend – apródok

Haramza Márk lovasbemutatója

Olasz zászlósok

Tarnowi lengyel lovagok

Primavera táncegyüttes

Lovas párviadal

Csata

I. Károly magyar király lovagi tornája

Kassai Lajos lovasíjász

Solymászbemutató

Fekete Sólymok íjászcsapata

Dobos párviadal – Riedenburg – Lanciano - Visegrád

Sereghy törzs – Rozgonyi csata

Primavera

Szent György Lovagrend – apródok

Olasz zászlósok

Gyalogos lovagi torna

„4 dudás egy csárdában” – V4 Dudástalálkozó

Kopjatörés 

Csata

Programok a helyszínen

14:30 - 15:00 Királyi menet a templomtól a királyi palotáig
15:00 - 15:50 Kázmér lengyel király lovagi tornája
16:30 - 17:00 Lándzsa hajító verseny *

* A lándzsa hajító versenyt a rögtön utána következő lovagi torna jegyével lehet megtekinteni!

17:00 - 18:20 I. Károly magyar király lovagi tornája
20:30 - 21:00 Fáklyás felvonulás a templomtól a királyi palotáig
21:00 - 21:50 János cseh király lovagi tornája
10:30 - 11:00 Királyi menet a templomtól a királyi palotáig
11:00 - 11:50 Kázmér lengyel király lovagi tornája
14:00 - 15:20 I. Károly magyar király lovagi tornája
16:30 - 17:00 Mónus József íjász világbajnok bemutatója *

* Mónus József bemutatóját a rögtön utána következő lovagi torna jegyével lehet megtekinteni!

17:00 - 18:20 I. Károly magyar király lovagi tornája
20:30 - 21:00 Fáklyás felvonulás a templomtól a királyi palotáig
21:00 - 21:50 János cseh király lovagi tornája
10:30 - 11:00 Királyi menet a templomtól a királyi palotáig
11:00 - 11:50 Kázmér lengyel király lovagi tornája
13:30 - 14:30 Történelmi íjászverseny *

* A történelmi íjászversenyt a rögtön utána következő lovagi torna jegyével lehet megtekinteni!

14:30 - 15:50 I. Károly magyar király lovagi tornája
17:00 - 18:20 I. Károly magyar király lovagi tornája, finálé